Informacje o inwestycji

Nowoczesny kompleks czterech apartamentowców usytuowanych bezpośrednio nad morzem.

W I etapie inwestycji zostanie wybudowanych 77 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 20 do 70 m². Inwestycja charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowanymi wnętrzami. Każdy z apartamentów będzie posiadać własny balkon/loggię lub taras.

59 miejsc w garażu podziemnym

31 miejsc postojowych zewnętrznych. Brama wjazdowa na pilota

24h recepcja i monitoring

Do dyspozycji gości będzie 24 godzinna recepcja

Restauracja-Kawiarnia

Śniadania dla gości w formie bufetu

Etap I inwestycji

Już w październiku 2017r. rozpoczniemy prace budowlane I etapu inwestycji polegające na budowie budynków nr 1 i 2. Po zakończeniu stanów surowych przystąpimy do budowy kolejnych - nr 3 i 4. Dzięki takiej organizacji prac pierwsi nabywcy unikną nieprzyjemnośći związanych z pracami budowlanymi prowadzonymi w otoczeniu. Zakończenie prac budowlanych I etapu planujemy w kwietniu 2019 roku.

Teren inwestycji zostanie całkowicie ogrodzony, z bramami wjazdowymi na pilota. Cześci wspólne pomiędzy budynkami zostaną starannie zagospodarowanę zielenią i elementami małej architektury.

Lokale zostaną wykończone w standardzie deweloperskim, a na życzenie będzie możliwość wykończenia pod klucz.
Apartamenty

Wypoczywaj nad morzem przez cały rok

Rewal - Bałtyk

Z roku na rok morze bałtyckie jest coraz częściej wybieranym miejscem podróży przez polskich i zagranicznych turystyów. Apartamenty zlokalizowane są w zachodniej części Rewala, która jest przede wszystkim spokojnym i urokliwym miejscem, pozbawionym miejskiego gwaru. Lokalizacja pozwala zalewdwie w kilka chwil dojść na piaszczystą plażę...

Zobacz układy

Zapoznaj się z ofertą apartamentów dostępnych na inwestycji

przejdź